Image Alt

Candy bar

Candy bar na każdą uroczystość

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla pełnego cukierniczych przysmaków bufetu, stanowiącego niezwykle efektowną i smaczną atrakcję każdego przyjęcia. Na słodkim stole może pojawić się wiele słodkości – przygotujemy przepyszne torty (zarówno te klasyczne, jak i niestandardowe), ciasteczka (również tematyczne, związane z charakterem uroczystości), a także muffinki, francuskie tarty i fantazyjne desery. Candy bar doskonale sprawdzi się na takie okazje jak:

  • wesele,
  • roczek dziecka,
  • 18 urodziny,
  • baby shower,
  • sylwester,
  • wieczór kawalerski i panieński.

Wciąż się rozwijamy i stale uzupełniamy asortyment o nowe produkty i usługi. Chcemy dotrzeć do jak największego grona wielbicieli słodkości, dlatego nasze wypieki trafiają do renomowanych marketów. Chętnie współpracujemy również z restauracjami, hotelami i firmami w kraju oraz za granicą.

Dekoracje w dowolnym stylu

Przygotowane przez naszych mistrzów cukiernictwa słodkości doskonale będą prezentować się w towarzystwie dekoracji, takich jak balony, barwne serpentyny, tematyczne girlandy czy dedykowane toppery, a także wolnostojących gadżetów. Wybraną oprawę (np. candy bar w stylu glamour, boho, rustykalnym) można zamówić w pakiecie ze słodkościami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również możliwość zamówienia przysmaków samodzielnie – bez stołu i dodatkowych dekoracji.

Dojedziemy w każde miejsce

Nasz słodki bufet jest całkowicie mobilny – dostarczymy go zarówno na terenie Poznania oraz jego okolic, jak i w bardziej odległe miejsca (koszt dowozu ustalany jest indywidualnie). Dzięki optymalnym wymiarom – wysokość 80 cm, szerokość 73 cm, długość 131 cm doskonale dopasuje się on do większości pomieszczeń i sal bankietowych.

Dane kontaktowe

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy porad i podpowiemy co najlepiej sprawdzi się w słodkim menu. W celu omówienia szczegółów zamówienia zapraszamy do telefonowania pod numer 694 954 234.